
Nashville SC
Kulüp profili
2026 · Major League SoccerÜlke
United States
StadyumGEODIS Park
Kapasite30,000
Teknik DirektörBrian Joseph Callaghan II
TurnuvaMajor League Soccer
Son form · son 6
01Maçlar
22
52 puan · 1.
02Goller
47
2.1 / maç
03Gol yememe
10
17 yenilen
04Ort. puan
6.46
ligde 1.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller2.14
#4
Beklenen Gol (xG)1.44
#19
Toplam Şut11.86
#24
İsabetli Şut4.86
#11
Büyük Fırsatlar2.86
#9
Topa Sahiplik54.0%
#7
Pas İsabeti %87.0%
#5
İsabetli Paslar443.32
#5
Kilit Paslar8.68
#23
Toplam Ortalar15.05
#19
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.29
#7
Müdahaleler15.00
#16
Top Kesme7.27
#29
Engellenen Şutlar3.09
#20
Kazanılan İkili Mücadele41.64
#22
Başarılı Çalımlar7.27
#7
Yapılan Fauller11.45
#12
Köşe Vuruşları5.27
#9
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.14
Beklenen Gol (xG)1.44
Toplam Şut11.86
İsabetli Şut4.86
Büyük Fırsatlar2.86
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.45
Kilit Paslar8.68
Toplam Ortalar15.05
İsabetli Paslar443.32
Büyük Fırsatlar2.86
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.00
Top Kesme7.27
Engellenen Şutlar3.09
İsabetli Kafa Vuruşları6.50
Kazanılan İkili Mücadele41.64
Sezon özeti
2026 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
1./ 30
Puan
52/ 66
Kazanma oranı
73%
Ort. puan
6.46
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 6H 12H 17H 22
GollerGD +30
Atılan
47
Yenilen
17
maç başına 2.1 atılanmaç başına 0.8 yenilen
Karne22 maç
16
4
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
10gol yemedi
34asist
Gol ısı haritası
Nashville SC ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
41-15′
916-30′
731-45′
946-60′
761-75′
1176-90′