statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Ligue 2
Kuruluş1974
ÜlkeFrance
StadyumStade de la Mosson
Kapasite22,000
Teknik DirektörZoumana Camara
TurnuvaLigue 2
Son form · son 4
01Maçlar
4
8 puan · 4.
02Goller
3
0.8 / maç
03Gol yememe
3
1 yenilen
04Ort. puan
6.57
ligde 4.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#14
0.75
Toplam Şut
#2
15.75
İsabetli Şut
#6
5.25
Büyük Fırsatlar
#5
3.00
Topa Sahiplik
#7
53.0%
Pas İsabeti %
#12
81.1%
İsabetli Paslar
#11
342.00
Kilit Paslar
#12
8.50
Toplam Ortalar
#4
22.00
Müdahaleler
#1
19.00
Top Kesme
#2
12.50
Engellenen Şutlar
#1
4.75
Kazanılan İkili Mücadele
#2
59.75
Başarılı Çalımlar
#14
5.75
Yapılan Fauller
#18
20.00
Köşe Vuruşları
#3
6.00
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.75
Toplam Şut15.75
İsabetli Şut5.25
Büyük Fırsatlar3.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar8.50
Toplam Ortalar22.00
İsabetli Paslar342.00
Büyük Fırsatlar3.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler19.00
Top Kesme12.50
Engellenen Şutlar4.75
Kazanılan İkili Mücadele59.75
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %70
Final sıralaması
4./ 18
Puan
8/ 12
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.57
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +2
Atılan
3
Yenilen
1
maç başına 0.8 atılanmaç başına 0.3 yenilen
Karne4 maç
2
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Montpellier ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 46-60′ · 1
1
46-60
1
61-75
1
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın