statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

MOL Fehérvár

MOL Fehérvár

Kuruluş 1941·HungaryHungary·Europa Conference LeagueEuropa Conference League
Kulüp profili
2024/2025 · Europa Conference League Qualifying
Kuruluş1941
ÜlkeHungary
StadyumPuskás Akadémia Pancho Aréna
Kapasite3,816
Teknik DirektörGábor Boér
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 4
01Maçlar
4
4 puan
02Goller
2
0.5 / maç
03Gol yememe
1
4 yenilen
04Ort. puan
5.82
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2024/2025
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#111
0.50
Toplam Şut
#19
15.25
İsabetli Şut
#48
4.00
Büyük Fırsatlar
#21
0.50
Topa Sahiplik
#113
43.5%
Pas İsabeti %
#33
67.7%
İsabetli Paslar
#15
260.00
Kilit Paslar
#9
10.50
Toplam Ortalar
#13
13.50
Müdahaleler
#15
14.75
Top Kesme
#9
8.50
Engellenen Şutlar
#5
5.00
Kazanılan İkili Mücadele
#16
36.75
Başarılı Çalımlar
#23
3.00
Yapılan Fauller
#49
11.50
Köşe Vuruşları
#125
3.00
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.50
Toplam Şut15.25
İsabetli Şut4.00
Büyük Fırsatlar0.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar10.50
Toplam Ortalar13.50
İsabetli Paslar260.00
Büyük Fırsatlar0.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.75
Top Kesme8.50
Engellenen Şutlar5.00
Kazanılan İkili Mücadele36.75
Sezon özeti
2024/2025 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
/ 36
Puan
4/ 12
Kazanma oranı
25%
Ort. puan
5.82
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -2
Atılan
2
Yenilen
4
maç başına 0.5 atılanmaç başına 1.0 yenilen
Karne4 maç
1
1
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
MOL Fehérvár ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 31-45′ · 1
1
31-45
1
46-60

MOL Fehérvár Hakkında

MOL Fehérvár, Hungary merkezli bir futbol kulübüdür ve iç saha maçlarını Puskás Akadémia Pancho Aréna stadyumunda oynamaktadır. StatsLook'ta MOL Fehérvár için yapay zeka destekli maç simülasyonları, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve kapsamlı performans analizlerini takip edin.

Csaba Spandler, bu sezon 7.17 puanla MOL Fehérvár'ın en iyi performans gösteren oyuncusu oldu.

Csaba Spandler, bu sezon 1 golle MOL Fehérvár'ın gol krallığını yapıyor.

Bence Bedi, bu sezon 2 asistle MOL Fehérvár'ın en yaratıcı oyuncusu.

MOL Fehérvár, son 5 maçın 1 tanesini kazandı (%20 galibiyet oranı), 2 gol atıp 7 gol yedi.

MOL Fehérvár son maç sonuçları:

MOL Fehérvár kadrosu 13 oyuncudan oluşmaktadır. Kaleciler: Botond Kemenes. Defans: Csaba Spandler, Dávid Kelemen, Krisztián Kovács, Zsolt Kojnok. Orta Saha: Bence Bedi, Donát Zsótér, Zoltán Derekas. Forvet: Dániel Németh, Dominik Nagy, Tamás Vid Tóth, Zoárd Nagy, Zsombor Menyhárt.

Gábor Boér, MOL Fehérvár'ın teknik direktörüdür.

MOL Fehérvár, iç saha maçlarını Felcsút şehrindeki Puskás Akadémia Pancho Aréna stadyumunda oynamaktadır. Stadyum kapasitesi 3.816 kişiliktir.

StatsLook, MOL Fehérvár için yapay zeka maç simülasyonları, canlı maç güncellemeleri, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve makine öğrenimi destekli performans analizleri dahil kapsamlı bir kapsam sunar.

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın