
MOL Fehérvár
Kulüp profili
2024/2025 · Europa Conference League QualifyingKuruluş1941
Ülke
Hungary
StadyumPuskás Akadémia Pancho Aréna
Kapasite3,816
Teknik DirektörGábor Boér
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 4
01Maçlar
4
4 puan
02Goller
2
0.5 / maç
03Gol yememe
1
4 yenilen
04Ort. puan
5.82
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.50
#111
Toplam Şut15.25
#19
İsabetli Şut4.00
#48
Büyük Fırsatlar0.50
#21
Topa Sahiplik43.5%
#113
Pas İsabeti %67.7%
#33
İsabetli Paslar260.00
#15
Kilit Paslar10.50
#9
Toplam Ortalar13.50
#13
Müdahaleler14.75
#15
Top Kesme8.50
#9
Engellenen Şutlar5.00
#5
Kazanılan İkili Mücadele36.75
#16
Başarılı Çalımlar3.00
#23
Yapılan Fauller11.50
#49
Köşe Vuruşları3.00
#125
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.50
Toplam Şut15.25
İsabetli Şut4.00
Büyük Fırsatlar0.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar10.50
Toplam Ortalar13.50
İsabetli Paslar260.00
Büyük Fırsatlar0.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.75
Top Kesme8.50
Engellenen Şutlar5.00
Kazanılan İkili Mücadele36.75
Sezon özeti
2024/2025 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
–/ 36
Puan
4/ 12
Kazanma oranı
25%
Ort. puan
5.82
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -2
Atılan
2
Yenilen
4
maç başına 0.5 atılanmaç başına 1.0 yenilen
Karne4 maç
1
1
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
MOL Fehérvár ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
131-45′
146-60′