
Middlesbrough
Kulüp profili
2026/2027 · ChampionshipKuruluş1876
Ülke
England
StadyumRiverside Stadium
Kapasite34,988
Teknik DirektörKim Hellberg
TurnuvaChampionship
Son form · son 4
01Maçlar
4
7 puan · 5.
02Goller
7
1.8 / maç
03Gol yememe
0
5 yenilen
04Ort. puan
6.82
ligde 5.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.75
#4
Beklenen Gol (xG)1.74
#8
Toplam Şut17.50
#1
İsabetli Şut4.50
#7
Büyük Fırsatlar4.00
#1
Topa Sahiplik63.0%
#2
Pas İsabeti %88.4%
#1
İsabetli Paslar516.00
#1
Kilit Paslar12.50
#3
Toplam Ortalar23.25
#5
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.00
#2
Müdahaleler16.75
#5
Top Kesme6.75
#18
Engellenen Şutlar6.75
#1
Kazanılan İkili Mücadele49.25
#11
Başarılı Çalımlar8.25
#3
Yapılan Fauller11.00
#12
Köşe Vuruşları5.75
#9
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.75
Beklenen Gol (xG)1.74
Toplam Şut17.50
İsabetli Şut4.50
Büyük Fırsatlar4.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar12.50
Toplam Ortalar23.25
İsabetli Paslar516.00
Büyük Fırsatlar4.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.75
Top Kesme6.75
Engellenen Şutlar6.75
İsabetli Kafa Vuruşları15.00
Kazanılan İkili Mücadele49.25
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
5./ 24
Puan
7/ 12
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.82
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +2
Atılan
7
Yenilen
5
maç başına 1.8 atılanmaç başına 1.3 yenilen
Karne4 maç
2
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
Middlesbrough ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
116-30′
146-60′
261-75′
276-90′