
Metz
Kulüp profili
2026/2027 · Ligue 2Kuruluş1932
Ülke
France
StadyumStade Saint-Symphorien
Kapasite28,786
Teknik DirektörLuc Holtz
TurnuvaLigue 2
Son form · son 5
01Maçlar
5
9 puan · 4.
02Goller
8
1.6 / maç
03Gol yememe
1
4 yenilen
04Ort. puan
6.72
ligde 4.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.60
#4
Toplam Şut14.80
#5
İsabetli Şut4.80
#6
Büyük Fırsatlar2.80
#6
Topa Sahiplik50.4%
#10
Pas İsabeti %85.5%
#3
İsabetli Paslar362.60
#9
Kilit Paslar10.40
#7
Toplam Ortalar21.80
#4
Müdahaleler14.00
#15
Top Kesme10.60
#5
Engellenen Şutlar4.60
#1
Kazanılan İkili Mücadele48.40
#11
Başarılı Çalımlar6.60
#8
Yapılan Fauller12.60
#3
Köşe Vuruşları5.40
#6
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.60
Toplam Şut14.80
İsabetli Şut4.80
Büyük Fırsatlar2.80
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.20
Kilit Paslar10.40
Toplam Ortalar21.80
İsabetli Paslar362.60
Büyük Fırsatlar2.80
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.00
Top Kesme10.60
Engellenen Şutlar4.60
Kazanılan İkili Mücadele48.40
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
4./ 18
Puan
9/ 15
Kazanma oranı
40%
Ort. puan
6.72
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD +4
Atılan
8
Yenilen
4
maç başına 1.6 atılanmaç başına 0.8 yenilen
Karne5 maç
2
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
6asist
Gol ısı haritası
Metz ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
116-30′
231-45′
346-60′
176-90′