statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Maccabi Haifa

Maccabi Haifa

Kuruluş 1913·IsraelIsrael·Europa Conference LeagueEuropa Conference League
Kulüp profili
2025/2026 · Europa Conference League Qualifying
Kuruluş1913
ÜlkeIsrael
StadyumSammy Ofer Stadium
Kapasite30,942
Teknik DirektörBarak Bakhar
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 4
01Maçlar
4
7 puan
02Goller
5
1.3 / maç
03Gol yememe
2
3 yenilen
04Ort. puan
6.54
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2025/2026
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#78
1.25
Beklenen Gol (xG)
#49
0.40
Toplam Şut
#90
9.50
İsabetli Şut
#55
4.75
Büyük Fırsatlar
#54
0.25
Topa Sahiplik
#69
50.5%
Pas İsabeti %
#118
77.3%
İsabetli Paslar
#40
150.25
Kilit Paslar
#53
2.25
Toplam Ortalar
#45
6.50
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#17
0.78
Müdahaleler
#31
11.00
Top Kesme
#41
4.00
Engellenen Şutlar
#116
1.25
Kazanılan İkili Mücadele
#40
24.50
Başarılı Çalımlar
#47
2.50
Yapılan Fauller
#131
15.75
Köşe Vuruşları
#133
2.50
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.25
Beklenen Gol (xG)0.40
Toplam Şut9.50
İsabetli Şut4.75
Büyük Fırsatlar0.25
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar2.25
Toplam Ortalar6.50
İsabetli Paslar150.25
Büyük Fırsatlar0.25
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler11.00
Top Kesme4.00
Engellenen Şutlar1.25
Kazanılan İkili Mücadele24.50
Sezon özeti
2025/2026 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %67
Final sıralaması
/ 36
Puan
7/ 12
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.54
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +2
Atılan
5
Yenilen
3
maç başına 1.3 atılanmaç başına 0.8 yenilen
Karne4 maç
2
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Maccabi Haifa ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 1-15′ · 1
1
1-15
1
16-30
1
31-45
1
61-75
1
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın