
Lugano
Kulüp profili
2026/2027 · Super LeagueKuruluş1908
Ülke
Switzerland
StadyumStadio di Cornaredo
Kapasite6,390
Teknik DirektörMattia Croci-Torti
TurnuvaSuper League
Son form · son 5
01Maçlar
5
15 puan · 1.
02Goller
14
2.8 / maç
03Gol yememe
2
3 yenilen
04Ort. puan
7.07
ligde 1.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller2.80
#2
Beklenen Gol (xG)1.81
#4
Toplam Şut15.80
#5
İsabetli Şut5.80
#4
Büyük Fırsatlar4.00
#2
Topa Sahiplik55.2%
#3
Pas İsabeti %87.5%
#1
İsabetli Paslar450.80
#1
Kilit Paslar13.60
#4
Toplam Ortalar26.80
#2
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.57
#6
Müdahaleler19.60
#2
Top Kesme11.00
#1
Engellenen Şutlar3.80
#5
Kazanılan İkili Mücadele52.40
#7
Başarılı Çalımlar6.60
#9
Yapılan Fauller12.60
#6
Köşe Vuruşları6.60
#3
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.80
Beklenen Gol (xG)1.81
Toplam Şut15.80
İsabetli Şut5.80
Büyük Fırsatlar4.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler2.60
Kilit Paslar13.60
Toplam Ortalar26.80
İsabetli Paslar450.80
Büyük Fırsatlar4.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler19.60
Top Kesme11.00
Engellenen Şutlar3.80
Kazanılan İkili Mücadele52.40
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
1./ 12
Puan
15/ 15
Kazanma oranı
100%
Ort. puan
7.07
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD +11
Atılan
14
Yenilen
3
maç başına 2.8 atılanmaç başına 0.6 yenilen
Karne5 maç
5
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
13asist
Gol ısı haritası
Lugano ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
216-30′
231-45′
246-60′
161-75′
676-90′