
Liepāja
Kulüp profili
2026/2027 · Europa Conference League QualifyingKuruluş2014
Ülke
Latvia
StadyumStadions Daugava
Kapasite5,083
Teknik DirektörCurro Torres
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 4
01Maçlar
4
6 puan
02Goller
4
1.0 / maç
03Gol yememe
1
6 yenilen
04Ort. puan
6.03
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.00
#80
Beklenen Gol (xG)0.61
#42
Toplam Şut10.50
#69
İsabetli Şut3.50
#90
Büyük Fırsatlar0.25
#56
Topa Sahiplik40.0%
#133
Pas İsabeti %79.6%
#48
İsabetli Paslar132.75
#47
Kilit Paslar4.50
#40
Toplam Ortalar11.00
#34
Beklenen Yenilen Gol (xGA)0.88
#23
Müdahaleler6.25
#45
Top Kesme7.25
#23
Engellenen Şutlar3.25
#46
Kazanılan İkili Mücadele22.25
#40
Başarılı Çalımlar2.75
#43
Yapılan Fauller10.25
#33
Köşe Vuruşları3.00
#122
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Beklenen Gol (xG)0.61
Toplam Şut10.50
İsabetli Şut3.50
Büyük Fırsatlar0.25
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar4.50
Toplam Ortalar11.00
İsabetli Paslar132.75
Büyük Fırsatlar0.25
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler6.25
Top Kesme7.25
Engellenen Şutlar3.25
Kazanılan İkili Mücadele22.25
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
–
Puan
6/ 12
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.03
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -2
Atılan
4
Yenilen
6
maç başına 1.0 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne4 maç
2
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Liepāja ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
131-45′
261-75′