
Lens
Kulüp profili
2026/2027 · Ligue 1Kuruluş1906
Ülke
France
StadyumStade Bollaert-Delelis
Kapasite38,223
Teknik DirektörDino Toppmöller
TurnuvaLigue 1
Son form · son 3
01Maçlar
3
3 puan · 9.
02Goller
6
2.0 / maç
03Gol yememe
0
5 yenilen
04Ort. puan
6.97
ligde 9.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller2.00
#2
Beklenen Gol (xG)2.53
#2
Toplam Şut15.33
#7
İsabetli Şut7.33
#1
Büyük Fırsatlar5.33
#2
Topa Sahiplik52.7%
#5
Pas İsabeti %87.4%
#5
İsabetli Paslar426.33
#6
Kilit Paslar12.00
#6
Toplam Ortalar23.67
#4
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.70
#11
Müdahaleler19.67
#2
Top Kesme14.00
#2
Engellenen Şutlar3.00
#10
Kazanılan İkili Mücadele48.67
#6
Başarılı Çalımlar6.67
#13
Yapılan Fauller11.67
#13
Köşe Vuruşları6.00
#7
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.00
Beklenen Gol (xG)2.53
Toplam Şut15.33
İsabetli Şut7.33
Büyük Fırsatlar5.33
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar12.00
Toplam Ortalar23.67
İsabetli Paslar426.33
Büyük Fırsatlar5.33
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler19.67
Top Kesme14.00
Engellenen Şutlar3.00
İsabetli Kafa Vuruşları8.67
Kazanılan İkili Mücadele48.67
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
9./ 18
Puan
3/ 9
Kazanma oranı
33%
Ort. puan
6.97
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 3H 3
GollerGD +1
Atılan
6
Yenilen
5
maç başına 2.0 atılanmaç başına 1.7 yenilen
Karne3 maç
1
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Lens ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
131-45′
246-60′
161-75′
176-90′