
Leganés
Kulüp profili
2026/2027 · La Liga 2Kuruluş1928
Ülke
Spain
StadyumEstadio Municipal de Butarque
Kapasite12,454
Teknik DirektörRubén Albés Yáñez
TurnuvaLa Liga 2
Son form · son 4
01Maçlar
4
8 puan · 1.
02Goller
3
0.8 / maç
03Gol yememe
3
1 yenilen
04Ort. puan
6.79
ligde 1.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.75
#15
Beklenen Gol (xG)0.87
#20
Toplam Şut7.75
#20
İsabetli Şut3.25
#18
Büyük Fırsatlar1.75
#12
Topa Sahiplik40.5%
#20
Pas İsabeti %80.2%
#16
İsabetli Paslar299.50
#17
Kilit Paslar6.50
#20
Toplam Ortalar6.25
#22
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.41
#17
Müdahaleler20.75
#3
Top Kesme8.75
#11
Engellenen Şutlar1.25
#20
Kazanılan İkili Mücadele50.75
#9
Başarılı Çalımlar6.25
#14
Yapılan Fauller14.00
#14
Köşe Vuruşları1.50
#22
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.75
Beklenen Gol (xG)0.87
Toplam Şut7.75
İsabetli Şut3.25
Büyük Fırsatlar1.75
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar6.50
Toplam Ortalar6.25
İsabetli Paslar299.50
Büyük Fırsatlar1.75
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler20.75
Top Kesme8.75
Engellenen Şutlar1.25
Kazanılan İkili Mücadele50.75
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
1./ 22
Puan
8/ 12
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.79
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +2
Atılan
3
Yenilen
1
maç başına 0.8 atılanmaç başına 0.3 yenilen
Karne4 maç
2
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
1asist
Gol ısı haritası
Leganés ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
116-30′
146-60′
176-90′