
Kecskemeti TE
Kulüp profili
2023/2024 · Europa Conference League QualifyingKuruluş1911
Ülke
Hungary
StadyumSzéktói Stadion
Kapasite13,501
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 2
01Maçlar
2
3 puan
02Goller
3
1.5 / maç
03Gol yememe
0
4 yenilen
04Ort. puan
–
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.50
#45
Toplam Şut12.50
#48
İsabetli Şut4.50
#55
Topa Sahiplik47.0%
#101
Pas İsabeti %64.4%
#51
İsabetli Paslar244.50
#23
Kilit Paslar7.50
#21
Toplam Ortalar11.00
#26
Müdahaleler28.50
#1
Top Kesme18.50
#1
Engellenen Şutlar4.00
#13
Kazanılan İkili Mücadele80.00
#1
Başarılı Çalımlar12.00
#4
Yapılan Fauller16.00
#141
Köşe Vuruşları4.00
#97
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.50
Toplam Şut12.50
İsabetli Şut4.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar7.50
Toplam Ortalar11.00
İsabetli Paslar244.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler28.50
Top Kesme18.50
Engellenen Şutlar4.00
İsabetli Kafa Vuruşları25.50
Kazanılan İkili Mücadele80.00
Sezon özeti
2023/2024 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
–/ 32
Puan
3/ 6
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
–
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 2H 2
GollerGD -1
Atılan
3
Yenilen
4
maç başına 1.5 atılanmaç başına 2.0 yenilen
Karne2 maç
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
0asist
Gol ısı haritası
Kecskemeti TE ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
146-60′
176-90′