statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2025/2026 · Chance Liga
Kuruluş2003
ÜlkeCzech Republic
StadyumMěstský Stadión
Kapasite5,000
Teknik DirektörRoman West
TurnuvaChance Liga
Son form · son 6
01Maçlar
34
42 puan · 9.
02Goller
48
1.4 / maç
03Gol yememe
3
61 yenilen
04Ort. puan
6.06
ligde 9.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2025/2026
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#5
1.41
Beklenen Gol (xG)
#4
0.06
Toplam Şut
#4
14.24
İsabetli Şut
#4
4.85
Büyük Fırsatlar
#4
2.35
Topa Sahiplik
#5
53.6%
Pas İsabeti %
#11
70.5%
İsabetli Paslar
#8
275.03
Kilit Paslar
#4
11.47
Toplam Ortalar
#15
14.62
Müdahaleler
#1
15.85
Top Kesme
#11
7.88
Engellenen Şutlar
#4
4.03
Kazanılan İkili Mücadele
#4
50.26
Başarılı Çalımlar
#1
7.91
Yapılan Fauller
#5
12.41
Köşe Vuruşları
#10
4.79
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.41
Beklenen Gol (xG)0.06
Toplam Şut14.24
İsabetli Şut4.85
Büyük Fırsatlar2.35
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.97
Kilit Paslar11.47
Toplam Ortalar14.62
İsabetli Paslar275.03
Büyük Fırsatlar2.35
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.85
Top Kesme7.88
Engellenen Şutlar4.03
Kazanılan İkili Mücadele50.26
Sezon özeti
2025/2026 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %68
Final sıralaması
9./ 28
Puan
42/ 102
Kazanma oranı
38%
Ort. puan
6.06
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -13
Atılan
48
Yenilen
61
maç başına 1.4 atılanmaç başına 1.8 yenilen
Karne34 maç
13
3
18
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
8asist
Gol ısı haritası
Karviná ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 31-45′ · 11
9
1-15
4
16-30
11
31-45
8
46-60
8
61-75
10
76-90
1
90+

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın