
Karlsruher SC
Kulüp profili
2026/2027 · 2. BundesligaKuruluş1898
Ülke
Germany
StadyumWildparkstadion
Kapasite35,000
Teknik DirektörMaximilian Senft
Turnuva2. Bundesliga
Son form · son 4
01Maçlar
4
5 puan · 7.
02Goller
6
1.5 / maç
03Gol yememe
1
8 yenilen
04Ort. puan
6.25
ligde 7.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.50
#10
Beklenen Gol (xG)1.71
#9
Toplam Şut19.25
#5
İsabetli Şut7.00
#4
Büyük Fırsatlar3.25
#7
Topa Sahiplik48.8%
#11
Pas İsabeti %80.5%
#12
İsabetli Paslar318.50
#11
Kilit Paslar12.50
#5
Toplam Ortalar17.50
#12
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.95
#13
Müdahaleler17.25
#8
Top Kesme7.25
#14
Engellenen Şutlar4.00
#10
Kazanılan İkili Mücadele47.75
#10
Başarılı Çalımlar7.75
#8
Yapılan Fauller14.00
#16
Köşe Vuruşları8.00
#1
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.50
Beklenen Gol (xG)1.71
Toplam Şut19.25
İsabetli Şut7.00
Büyük Fırsatlar3.25
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.25
Kilit Paslar12.50
Toplam Ortalar17.50
İsabetli Paslar318.50
Büyük Fırsatlar3.25
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler17.25
Top Kesme7.25
Engellenen Şutlar4.00
İsabetli Kafa Vuruşları9.00
Kazanılan İkili Mücadele47.75
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
7./ 18
Puan
5/ 12
Kazanma oranı
25%
Ort. puan
6.25
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -2
Atılan
6
Yenilen
8
maç başına 1.5 atılanmaç başına 2.0 yenilen
Karne4 maç
1
2
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
Karlsruher SC ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
21-15′
116-30′
131-45′
276-90′