statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Inter Turku

Inter Turku

Kuruluş 1990·FinlandFinland·Europa Conference LeagueEuropa Conference League
Kulüp profili
2026/2027 · Europa Conference League Qualifying
Kuruluş1990
ÜlkeFinland
StadyumVeritas Stadion
Kapasite9,300
Teknik DirektörVesa Vasara
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 6
01Maçlar
8
13 puan
02Goller
11
1.4 / maç
03Gol yememe
2
10 yenilen
04Ort. puan
6.02
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#70
1.38
Beklenen Gol (xG)
#37
0.65
Toplam Şut
#113
7.88
İsabetli Şut
#71
4.25
Büyük Fırsatlar
#29
1.13
Topa Sahiplik
#101
45.4%
Pas İsabeti %
#31
82.8%
İsabetli Paslar
#39
156.13
Kilit Paslar
#42
3.88
Toplam Ortalar
#43
7.25
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#21
0.81
Müdahaleler
#42
7.25
Top Kesme
#39
5.13
Engellenen Şutlar
#122
1.38
Kazanılan İkili Mücadele
#39
22.63
Başarılı Çalımlar
#33
3.75
Yapılan Fauller
#42
10.75
Köşe Vuruşları
#119
3.25
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.38
Beklenen Gol (xG)0.65
Toplam Şut7.88
İsabetli Şut4.25
Büyük Fırsatlar1.13
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.88
Kilit Paslar3.88
Toplam Ortalar7.25
İsabetli Paslar156.13
Büyük Fırsatlar1.13
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler7.25
Top Kesme5.13
Engellenen Şutlar1.38
Kazanılan İkili Mücadele22.63
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %73
Final sıralaması
Puan
13/ 24
Kazanma oranı
38%
Ort. puan
6.02
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 3H 5H 7H 8
GollerGD +1
Atılan
11
Yenilen
10
maç başına 1.4 atılanmaç başına 1.3 yenilen
Karne8 maç
3
4
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
7asist
Gol ısı haritası
Inter Turku ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 3
2
1-15
2
16-30
2
46-60
2
61-75
3
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın