
Inter Turku
Kulüp profili
2026/2027 · Europa Conference League QualifyingKuruluş1990
Ülke
Finland
StadyumVeritas Stadion
Kapasite9,300
Teknik DirektörVesa Vasara
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 6
01Maçlar
8
13 puan
02Goller
11
1.4 / maç
03Gol yememe
2
10 yenilen
04Ort. puan
6.02
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.38
#70
Beklenen Gol (xG)0.65
#37
Toplam Şut7.88
#113
İsabetli Şut4.25
#71
Büyük Fırsatlar1.13
#29
Topa Sahiplik45.4%
#101
Pas İsabeti %82.8%
#31
İsabetli Paslar156.13
#39
Kilit Paslar3.88
#42
Toplam Ortalar7.25
#43
Beklenen Yenilen Gol (xGA)0.81
#21
Müdahaleler7.25
#42
Top Kesme5.13
#39
Engellenen Şutlar1.38
#122
Kazanılan İkili Mücadele22.63
#39
Başarılı Çalımlar3.75
#33
Yapılan Fauller10.75
#42
Köşe Vuruşları3.25
#119
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.38
Beklenen Gol (xG)0.65
Toplam Şut7.88
İsabetli Şut4.25
Büyük Fırsatlar1.13
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.88
Kilit Paslar3.88
Toplam Ortalar7.25
İsabetli Paslar156.13
Büyük Fırsatlar1.13
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler7.25
Top Kesme5.13
Engellenen Şutlar1.38
Kazanılan İkili Mücadele22.63
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
–
Puan
13/ 24
Kazanma oranı
38%
Ort. puan
6.02
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 3H 5H 7H 8
GollerGD +1
Atılan
11
Yenilen
10
maç başına 1.4 atılanmaç başına 1.3 yenilen
Karne8 maç
3
4
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
7asist
Gol ısı haritası
Inter Turku ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
21-15′
216-30′
246-60′
261-75′
376-90′