statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Champions League Qualifying
Kuruluş1874
ÜlkeScotland
StadyumTynecastle Park
Kapasite19,852
Teknik DirektörWouter Vrancken
TurnuvaChampions League Qualifying
Son form · son 2
01Maçlar
2
0 puan
02Goller
0
0.0 / maç
03Gol yememe
0
6 yenilen
04Ort. puan
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#52
0.00
Beklenen Gol (xG)
#14
1.25
Toplam Şut
#6
17.00
İsabetli Şut
#18
5.00
Büyük Fırsatlar
#8
2.50
Topa Sahiplik
#2
65.5%
Pas İsabeti %
#18
80.0%
İsabetli Paslar
#8
367.50
Kilit Paslar
#2
13.00
Toplam Ortalar
#4
23.00
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#25
2.48
Müdahaleler
#9
18.00
Top Kesme
#14
6.50
Engellenen Şutlar
#6
4.50
Kazanılan İkili Mücadele
#2
65.00
Başarılı Çalımlar
#7
7.00
Yapılan Fauller
#16
11.50
Köşe Vuruşları
#1
10.00
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.00
Beklenen Gol (xG)1.25
Toplam Şut17.00
İsabetli Şut5.00
Büyük Fırsatlar2.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.00
Kilit Paslar13.00
Toplam Ortalar23.00
İsabetli Paslar367.50
Büyük Fırsatlar2.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler18.00
Top Kesme6.50
Engellenen Şutlar4.50
Kazanılan İkili Mücadele65.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %60
Final sıralaması
/ 36
Puan
0/ 6
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 2H 2
GollerGD -6
Atılan
0
Yenilen
6
maç başına 0.0 atılanmaç başına 3.0 yenilen
Karne2 maç
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
0asist

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın