
Hearts
Kulüp profili
2026/2027 · Champions League QualifyingKuruluş1874
Ülke
Scotland
StadyumTynecastle Park
Kapasite19,852
Teknik DirektörWouter Vrancken
TurnuvaChampions League Qualifying
Son form · son 2
01Maçlar
2
0 puan
02Goller
0
0.0 / maç
03Gol yememe
0
6 yenilen
04Ort. puan
–
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.00
#52
Beklenen Gol (xG)1.25
#14
Toplam Şut17.00
#6
İsabetli Şut5.00
#18
Büyük Fırsatlar2.50
#8
Topa Sahiplik65.5%
#2
Pas İsabeti %80.0%
#18
İsabetli Paslar367.50
#8
Kilit Paslar13.00
#2
Toplam Ortalar23.00
#4
Beklenen Yenilen Gol (xGA)2.48
#25
Müdahaleler18.00
#9
Top Kesme6.50
#14
Engellenen Şutlar4.50
#6
Kazanılan İkili Mücadele65.00
#2
Başarılı Çalımlar7.00
#7
Yapılan Fauller11.50
#16
Köşe Vuruşları10.00
#1
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.00
Beklenen Gol (xG)1.25
Toplam Şut17.00
İsabetli Şut5.00
Büyük Fırsatlar2.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.00
Kilit Paslar13.00
Toplam Ortalar23.00
İsabetli Paslar367.50
Büyük Fırsatlar2.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler18.00
Top Kesme6.50
Engellenen Şutlar4.50
Kazanılan İkili Mücadele65.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
–/ 36
Puan
0/ 6
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
–
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 2H 2
GollerGD -6
Atılan
0
Yenilen
6
maç başına 0.0 atılanmaç başına 3.0 yenilen
Karne2 maç
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
0asist