statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Hapoel Be'er Sheva

Hapoel Be'er Sheva

Kuruluş 1949·IsraelIsrael·Champions LeagueChampions League
Kulüp profili
2026/2027 · Champions League Qualifying
Kuruluş1949
ÜlkeIsrael
StadyumYaakov Turner Toto Stadium
Kapasite16,126
Teknik DirektörRan Kozuch
TurnuvaChampions League Qualifying
Son form · son 6
01Maçlar
6
12 puan
02Goller
10
1.7 / maç
03Gol yememe
3
8 yenilen
04Ort. puan
6.05
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#16
1.67
Beklenen Gol (xG)
#21
0.51
Toplam Şut
#30
9.67
İsabetli Şut
#30
4.17
Büyük Fırsatlar
#23
0.67
Topa Sahiplik
#21
50.2%
Pas İsabeti %
#2
87.1%
İsabetli Paslar
#20
171.50
Kilit Paslar
#22
3.83
Toplam Ortalar
#24
4.00
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#10
0.79
Müdahaleler
#21
7.67
Top Kesme
#20
4.83
Engellenen Şutlar
#26
2.50
Kazanılan İkili Mücadele
#23
17.17
Başarılı Çalımlar
#21
2.50
Yapılan Fauller
#20
11.67
Köşe Vuruşları
#37
3.67
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.67
Beklenen Gol (xG)0.51
Toplam Şut9.67
İsabetli Şut4.17
Büyük Fırsatlar0.67
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar3.83
Toplam Ortalar4.00
İsabetli Paslar171.50
Büyük Fırsatlar0.67
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler7.67
Top Kesme4.83
Engellenen Şutlar2.50
Kazanılan İkili Mücadele17.17
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %64
Final sıralaması
/ 36
Puan
12/ 18
Kazanma oranı
67%
Ort. puan
6.05
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD +2
Atılan
10
Yenilen
8
maç başına 1.7 atılanmaç başına 1.3 yenilen
Karne6 maç
4
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
6asist
Gol ısı haritası
Hapoel Be'er Sheva ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 4
1
1-15
2
31-45
1
46-60
3
61-75
4
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın