statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Europa Conference League Qualifying
Kuruluş1894
ÜlkeSweden
StadyumGamla Ullevi
Kapasite18,416
Teknik DirektörFredrik Holmberg
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 2
01Maçlar
2
3 puan
02Goller
1
0.5 / maç
03Gol yememe
1
6 yenilen
04Ort. puan
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#115
0.50
Beklenen Gol (xG)
#31
0.99
Toplam Şut
#38
13.00
İsabetli Şut
#109
3.00
Büyük Fırsatlar
#45
0.50
Topa Sahiplik
#119
41.5%
Pas İsabeti %
#24
84.9%
İsabetli Paslar
#20
346.00
Kilit Paslar
#22
9.00
Toplam Ortalar
#24
14.00
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#45
1.55
Müdahaleler
#3
21.00
Top Kesme
#1
13.50
Engellenen Şutlar
#11
5.00
Kazanılan İkili Mücadele
#10
47.00
Başarılı Çalımlar
#39
3.00
Yapılan Fauller
#85
13.50
Köşe Vuruşları
#78
4.50
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.50
Beklenen Gol (xG)0.99
Toplam Şut13.00
İsabetli Şut3.00
Büyük Fırsatlar0.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar9.00
Toplam Ortalar14.00
İsabetli Paslar346.00
Büyük Fırsatlar0.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler21.00
Top Kesme13.50
Engellenen Şutlar5.00
Kazanılan İkili Mücadele47.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %67
Final sıralaması
Puan
3/ 6
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 2H 2
GollerGD -5
Atılan
1
Yenilen
6
maç başına 0.5 atılanmaç başına 3.0 yenilen
Karne2 maç
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
1asist
Gol ısı haritası
GAIS ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 1-15′ · 1
1
1-15
1
31-45

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın