statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Premier League
Kuruluş1879
ÜlkeEngland
StadyumCraven Cottage
Kapasite25,700
Teknik DirektörArbeloa
TurnuvaPremier League
Son form · son 2
01Maçlar
2
0 puan · 16.
02Goller
2
1.0 / maç
03Gol yememe
0
4 yenilen
04Ort. puan
ligde 16.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#13
1.00
Beklenen Gol (xG)
#14
1.08
Toplam Şut
#11
12.50
İsabetli Şut
#13
3.00
Büyük Fırsatlar
#10
2.00
Topa Sahiplik
#6
60.5%
Pas İsabeti %
#8
85.6%
İsabetli Paslar
#5
513.00
Kilit Paslar
#14
8.50
Toplam Ortalar
#9
17.50
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#12
1.63
Müdahaleler
#13
15.00
Top Kesme
#12
7.50
Engellenen Şutlar
#4
6.50
Kazanılan İkili Mücadele
#14
46.00
Başarılı Çalımlar
#3
9.50
Yapılan Fauller
#15
13.50
Köşe Vuruşları
#9
5.00
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Beklenen Gol (xG)1.08
Toplam Şut12.50
İsabetli Şut3.00
Büyük Fırsatlar2.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar8.50
Toplam Ortalar17.50
İsabetli Paslar513.00
Büyük Fırsatlar2.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.00
Top Kesme7.50
Engellenen Şutlar6.50
İsabetli Kafa Vuruşları14.00
Kazanılan İkili Mücadele46.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %74
Final sıralaması
16./ 20
Puan
0/ 6
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 2H 2
GollerGD -2
Atılan
2
Yenilen
4
maç başına 1.0 atılanmaç başına 2.0 yenilen
Karne2 maç
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
1asist
Gol ısı haritası
Fulham ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 16-30′ · 1
1
16-30
1
46-60

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın