
FC Utrecht
Kulüp profili
2026/2027 · EredivisieKuruluş1970
Ülke
Netherlands
StadyumStadion Galgenwaard
Kapasite23,750
Teknik DirektörAnthony Correia
TurnuvaEredivisie
Son form · son 4
01Maçlar
4
1 puan · 17.
02Goller
6
1.5 / maç
03Gol yememe
0
15 yenilen
04Ort. puan
6.58
ligde 17.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.50
#12
Beklenen Gol (xG)1.27
#14
Toplam Şut9.75
#16
İsabetli Şut3.50
#15
Büyük Fırsatlar2.25
#12
Topa Sahiplik41.8%
#15
Pas İsabeti %77.4%
#15
İsabetli Paslar262.50
#15
Kilit Paslar8.25
#15
Toplam Ortalar17.00
#11
Beklenen Yenilen Gol (xGA)2.14
#13
Müdahaleler19.25
#2
Top Kesme7.75
#9
Engellenen Şutlar2.25
#16
Kazanılan İkili Mücadele47.25
#5
Başarılı Çalımlar5.25
#14
Yapılan Fauller18.50
#18
Köşe Vuruşları2.75
#17
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.50
Beklenen Gol (xG)1.27
Toplam Şut9.75
İsabetli Şut3.50
Büyük Fırsatlar2.25
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.25
Kilit Paslar8.25
Toplam Ortalar17.00
İsabetli Paslar262.50
Büyük Fırsatlar2.25
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler19.25
Top Kesme7.75
Engellenen Şutlar2.25
İsabetli Kafa Vuruşları12.00
Kazanılan İkili Mücadele47.25
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
17./ 18
Puan
1/ 12
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.58
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -9
Atılan
6
Yenilen
15
maç başına 1.5 atılanmaç başına 3.8 yenilen
Karne4 maç
1
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
5asist
Gol ısı haritası
FC Utrecht ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
116-30′
146-60′
161-75′
276-90′