
FC Santa Coloma
Kulüp profili
2026/2027 · Europa Conference League QualifyingKuruluş1986
Ülke
Andorra
StadyumCentre d'Entrenament de la FAF 1
Kapasite2,000
Teknik DirektörDaniel Luque Tenedor
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 4
01Maçlar
4
6 puan
02Goller
7
1.8 / maç
03Gol yememe
2
9 yenilen
04Ort. puan
5.73
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.75
#39
Beklenen Gol (xG)0.36
#49
Toplam Şut10.00
#81
İsabetli Şut3.75
#85
Büyük Fırsatlar1.00
#30
Topa Sahiplik46.8%
#91
Pas İsabeti %85.7%
#19
İsabetli Paslar181.00
#37
Kilit Paslar3.00
#46
Toplam Ortalar4.00
#53
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.37
#39
Müdahaleler6.00
#46
Top Kesme3.75
#46
Engellenen Şutlar1.75
#97
Kazanılan İkili Mücadele17.25
#49
Başarılı Çalımlar3.50
#35
Yapılan Fauller14.50
#105
Köşe Vuruşları2.75
#129
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.75
Beklenen Gol (xG)0.36
Toplam Şut10.00
İsabetli Şut3.75
Büyük Fırsatlar1.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar3.00
Toplam Ortalar4.00
İsabetli Paslar181.00
Büyük Fırsatlar1.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler6.00
Top Kesme3.75
Engellenen Şutlar1.75
Kazanılan İkili Mücadele17.25
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
–
Puan
6/ 12
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
5.73
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -2
Atılan
7
Yenilen
9
maç başına 1.8 atılanmaç başına 2.3 yenilen
Karne4 maç
2
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
FC Santa Coloma ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
316-30′
246-60′
276-90′