
FC Midtjylland
Kulüp profili
2026/2027 · SuperligaKuruluş1999
Ülke
Denmark
StadyumMCH Arena
Kapasite12,152
Teknik DirektörMike Tullberg
TurnuvaSuperliga
Son form · son 6
01Maçlar
6
14 puan · 2.
02Goller
10
1.7 / maç
03Gol yememe
2
5 yenilen
04Ort. puan
6.88
ligde 2.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.67
#3
Beklenen Gol (xG)1.50
#7
Toplam Şut14.83
#6
İsabetli Şut5.17
#3
Büyük Fırsatlar2.67
#3
Topa Sahiplik55.0%
#3
Pas İsabeti %80.1%
#10
İsabetli Paslar340.00
#9
Kilit Paslar11.00
#5
Toplam Ortalar22.83
#4
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.05
#1
Müdahaleler16.33
#9
Top Kesme10.17
#5
Engellenen Şutlar2.50
#11
Kazanılan İkili Mücadele58.17
#1
Başarılı Çalımlar6.67
#9
Yapılan Fauller12.83
#6
Köşe Vuruşları6.33
#4
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.67
Beklenen Gol (xG)1.50
Toplam Şut14.83
İsabetli Şut5.17
Büyük Fırsatlar2.67
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.50
Kilit Paslar11.00
Toplam Ortalar22.83
İsabetli Paslar340.00
Büyük Fırsatlar2.67
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.33
Top Kesme10.17
Engellenen Şutlar2.50
Kazanılan İkili Mücadele58.17
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
2./ 12
Puan
14/ 18
Kazanma oranı
67%
Ort. puan
6.88
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD +5
Atılan
10
Yenilen
5
maç başına 1.7 atılanmaç başına 0.8 yenilen
Karne6 maç
4
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
5asist
Gol ısı haritası
FC Midtjylland ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
216-30′
331-45′
246-60′
261-75′