statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · 2. Bundesliga
Kuruluş1946
ÜlkeGermany
StadyumVoith-Arena
Kapasite15,000
Teknik DirektörFrank Schmidt
Turnuva2. Bundesliga
Son form · son 3
01Maçlar
3
6 puan · 4.
02Goller
10
3.3 / maç
03Gol yememe
0
10 yenilen
04Ort. puan
6.65
ligde 4.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#2
3.33
Beklenen Gol (xG)
#4
2.13
Toplam Şut
#2
19.67
İsabetli Şut
#7
6.00
Büyük Fırsatlar
#2
4.00
Topa Sahiplik
#13
47.3%
Pas İsabeti %
#16
78.2%
İsabetli Paslar
#16
293.67
Kilit Paslar
#7
12.00
Toplam Ortalar
#4
20.33
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#10
1.89
Müdahaleler
#16
13.33
Top Kesme
#6
8.33
Engellenen Şutlar
#8
4.33
Kazanılan İkili Mücadele
#11
47.33
Başarılı Çalımlar
#11
6.33
Yapılan Fauller
#6
10.33
Köşe Vuruşları
#13
4.33
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller3.33
Beklenen Gol (xG)2.13
Toplam Şut19.67
İsabetli Şut6.00
Büyük Fırsatlar4.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler2.00
Kilit Paslar12.00
Toplam Ortalar20.33
İsabetli Paslar293.67
Büyük Fırsatlar4.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler13.33
Top Kesme8.33
Engellenen Şutlar4.33
İsabetli Kafa Vuruşları19.33
Kazanılan İkili Mücadele47.33
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %55
Final sıralaması
4./ 18
Puan
6/ 9
Kazanma oranı
67%
Ort. puan
6.65
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 3H 3
GollerGD +0
Atılan
10
Yenilen
10
maç başına 3.3 atılanmaç başına 3.3 yenilen
Karne3 maç
2
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
9asist
Gol ısı haritası
FC Heidenheim ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 4
1
1-15
1
16-30
1
31-45
1
46-60
1
61-75
4
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın