statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2023/2024 · First League
Kuruluş2013
ÜlkeBulgaria
StadyumStadion Ivailo
Kapasite17,000
TurnuvaFirst League
Son form · son 6
01Maçlar
35
17 puan · 16.
02Goller
22
0.6 / maç
03Gol yememe
3
66 yenilen
04Ort. puan
5.09
ligde 16.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2023/2024
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#16
0.63
Toplam Şut
#15
7.83
İsabetli Şut
#15
3.06
Topa Sahiplik
#16
42.7%
Pas İsabeti %
#13
79.1%
İsabetli Paslar
#11
210.29
Kilit Paslar
#14
4.03
Toplam Ortalar
#12
14.46
Müdahaleler
#5
3.14
Top Kesme
#1
38.74
Engellenen Şutlar
#16
1.94
Kazanılan İkili Mücadele
#15
67.83
Başarılı Çalımlar
#15
10.77
Yapılan Fauller
#6
12.09
Köşe Vuruşları
#11
4.09
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.63
Toplam Şut7.83
İsabetli Şut3.06
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.43
Kilit Paslar4.03
Toplam Ortalar14.46
İsabetli Paslar210.29
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler3.14
Top Kesme38.74
Engellenen Şutlar1.94
Kazanılan İkili Mücadele67.83
Sezon özeti
2023/2024 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
16./ 32
Puan
17/ 105
Kazanma oranı
9%
Ort. puan
5.09
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 27H 35
GollerGD -44
Atılan
22
Yenilen
66
maç başına 0.6 atılanmaç başına 1.9 yenilen
Karne35 maç
3
8
24
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
1asist
Gol ısı haritası
Etar ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 31-45′ · 6
4
1-15
1
16-30
6
31-45
5
46-60
3
61-75
5
76-90

Etar Hakkında

Etar, Bulgaria merkezli bir futbol kulübüdür ve iç saha maçlarını Stadion Ivailo stadyumunda oynamaktadır. StatsLook'ta Etar için yapay zeka destekli maç simülasyonları, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve kapsamlı performans analizlerini takip edin.

Martin Nikolov, bu sezon 5.30 puanla Etar'ın en iyi performans gösteren oyuncusu oldu.

Martin Nikolov, bu sezon 1 golle Etar'ın gol krallığını yapıyor.

Martin Nikolov, bu sezon 1 asistle Etar'ın en yaratıcı oyuncusu.

Etar, son 5 maçın 0 tanesini kazandı (%0 galibiyet oranı), 5 gol atıp 10 gol yedi.

Etar son maç sonuçları:

Etar, First League liginde 5 maçta 17 puanla 6. sırada bulunuyor (0G 3B 2M).

Etar kadrosu 10 oyuncudan oluşmaktadır. Kaleciler: Nikola Videnov. Defans: A. Pemperski, Georgi Aleksandrov, Martin Nikolov, Nikola Borisov. Orta Saha: Chavdar Ivaylov, Rosen Ivanov, Steliyan Plamenov Dobrev. Forvet: Ivaylo Markov, T. Tsanev.

Etar, iç saha maçlarını Veliko Târnovo şehrindeki Stadion Ivailo stadyumunda oynamaktadır. Stadyum kapasitesi 17.000 kişiliktir.

StatsLook, Etar için yapay zeka maç simülasyonları, canlı maç güncellemeleri, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve makine öğrenimi destekli performans analizleri dahil kapsamlı bir kapsam sunar.

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın