
Etar
Kulüp profili
2023/2024 · First LeagueKuruluş2013
Ülke
Bulgaria
StadyumStadion Ivailo
Kapasite17,000
TurnuvaFirst League
Son form · son 6
01Maçlar
35
17 puan · 16.
02Goller
22
0.6 / maç
03Gol yememe
3
66 yenilen
04Ort. puan
5.09
ligde 16.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.63
#16
Toplam Şut7.83
#15
İsabetli Şut3.06
#15
Topa Sahiplik42.7%
#16
Pas İsabeti %79.1%
#13
İsabetli Paslar210.29
#11
Kilit Paslar4.03
#14
Toplam Ortalar14.46
#12
Müdahaleler3.14
#5
Top Kesme38.74
#1
Engellenen Şutlar1.94
#16
Kazanılan İkili Mücadele67.83
#15
Başarılı Çalımlar10.77
#15
Yapılan Fauller12.09
#6
Köşe Vuruşları4.09
#11
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.63
Toplam Şut7.83
İsabetli Şut3.06
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.43
Kilit Paslar4.03
Toplam Ortalar14.46
İsabetli Paslar210.29
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler3.14
Top Kesme38.74
Engellenen Şutlar1.94
Kazanılan İkili Mücadele67.83
Sezon özeti
2023/2024 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
16./ 32
Puan
17/ 105
Kazanma oranı
9%
Ort. puan
5.09
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 27H 35
GollerGD -44
Atılan
22
Yenilen
66
maç başına 0.6 atılanmaç başına 1.9 yenilen
Karne35 maç
3
8
24
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
1asist
Gol ısı haritası
Etar ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
41-15′
116-30′
631-45′
546-60′
361-75′
576-90′