
Dunkerque
Kulüp profili
2026/2027 · Ligue 2Kuruluş0
Ülke
France
StadyumStade Marcel-Tribut
Kapasite5,000
Teknik DirektörAlbert Sánchez Saura
TurnuvaLigue 2
Son form · son 5
01Maçlar
5
5 puan · 10.
02Goller
8
1.6 / maç
03Gol yememe
0
9 yenilen
04Ort. puan
6.51
ligde 10.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.60
#4
Toplam Şut13.80
#8
İsabetli Şut4.40
#9
Büyük Fırsatlar2.20
#9
Topa Sahiplik51.0%
#9
Pas İsabeti %82.8%
#8
İsabetli Paslar353.00
#9
Kilit Paslar10.80
#5
Toplam Ortalar15.60
#11
Müdahaleler15.80
#10
Top Kesme8.60
#14
Engellenen Şutlar3.40
#7
Kazanılan İkili Mücadele46.20
#16
Başarılı Çalımlar7.00
#7
Yapılan Fauller15.00
#12
Köşe Vuruşları5.80
#4
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.60
Toplam Şut13.80
İsabetli Şut4.40
Büyük Fırsatlar2.20
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.40
Kilit Paslar10.80
Toplam Ortalar15.60
İsabetli Paslar353.00
Büyük Fırsatlar2.20
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.80
Top Kesme8.60
Engellenen Şutlar3.40
Kazanılan İkili Mücadele46.20
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
10./ 18
Puan
5/ 15
Kazanma oranı
20%
Ort. puan
6.51
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD -1
Atılan
8
Yenilen
9
maç başına 1.6 atılanmaç başına 1.8 yenilen
Karne5 maç
1
2
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Dunkerque ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
116-30′
231-45′
246-60′
261-75′
176-90′