
Dunajská Streda
Kulüp profili
2026/2027 · Europa Conference League QualifyingKuruluş1904
Ülke
Slovakia
StadyumDAS.GOLDBERG Stadion
Kapasite4,128
Teknik DirektörRobert Klauß
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 4
01Maçlar
4
7 puan
02Goller
7
1.8 / maç
03Gol yememe
2
9 yenilen
04Ort. puan
6.45
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.75
#39
Beklenen Gol (xG)0.76
#35
Toplam Şut13.00
#38
İsabetli Şut5.50
#33
Büyük Fırsatlar1.25
#28
Topa Sahiplik49.3%
#76
Pas İsabeti %83.3%
#30
İsabetli Paslar248.00
#30
Kilit Paslar8.00
#28
Toplam Ortalar12.00
#30
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.36
#38
Müdahaleler16.25
#12
Top Kesme6.00
#33
Engellenen Şutlar1.50
#103
Kazanılan İkili Mücadele38.50
#28
Başarılı Çalımlar6.50
#17
Yapılan Fauller10.00
#21
Köşe Vuruşları4.00
#93
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.75
Beklenen Gol (xG)0.76
Toplam Şut13.00
İsabetli Şut5.50
Büyük Fırsatlar1.25
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.50
Kilit Paslar8.00
Toplam Ortalar12.00
İsabetli Paslar248.00
Büyük Fırsatlar1.25
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.25
Top Kesme6.00
Engellenen Şutlar1.50
Kazanılan İkili Mücadele38.50
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
–
Puan
7/ 12
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.45
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -2
Atılan
7
Yenilen
9
maç başına 1.8 atılanmaç başına 2.3 yenilen
Karne4 maç
2
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
6asist
Gol ısı haritası
Dunajská Streda ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
116-30′
131-45′
246-60′
161-75′
376-90′