statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Dunajská Streda

Dunajská Streda

Kuruluş 1904·SlovakiaSlovakia·Europa Conference LeagueEuropa Conference League
Kulüp profili
2026/2027 · Europa Conference League Qualifying
Kuruluş1904
ÜlkeSlovakia
StadyumDAS.GOLDBERG Stadion
Kapasite4,128
Teknik DirektörRobert Klauß
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 4
01Maçlar
4
7 puan
02Goller
7
1.8 / maç
03Gol yememe
2
9 yenilen
04Ort. puan
6.45
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#39
1.75
Beklenen Gol (xG)
#35
0.76
Toplam Şut
#38
13.00
İsabetli Şut
#33
5.50
Büyük Fırsatlar
#28
1.25
Topa Sahiplik
#76
49.3%
Pas İsabeti %
#30
83.3%
İsabetli Paslar
#30
248.00
Kilit Paslar
#28
8.00
Toplam Ortalar
#30
12.00
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#38
1.36
Müdahaleler
#12
16.25
Top Kesme
#33
6.00
Engellenen Şutlar
#103
1.50
Kazanılan İkili Mücadele
#28
38.50
Başarılı Çalımlar
#17
6.50
Yapılan Fauller
#21
10.00
Köşe Vuruşları
#93
4.00
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.75
Beklenen Gol (xG)0.76
Toplam Şut13.00
İsabetli Şut5.50
Büyük Fırsatlar1.25
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.50
Kilit Paslar8.00
Toplam Ortalar12.00
İsabetli Paslar248.00
Büyük Fırsatlar1.25
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.25
Top Kesme6.00
Engellenen Şutlar1.50
Kazanılan İkili Mücadele38.50
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %62
Final sıralaması
Puan
7/ 12
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.45
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -2
Atılan
7
Yenilen
9
maç başına 1.8 atılanmaç başına 2.3 yenilen
Karne4 maç
2
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
6asist
Gol ısı haritası
Dunajská Streda ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 3
1
16-30
1
31-45
2
46-60
1
61-75
3
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın