statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Champions League Qualifying
Kuruluş1911
ÜlkeCroatia
StadyumStadion Maksimir
Kapasite24,851
Teknik DirektörMario Kovačević
TurnuvaChampions League Qualifying
Son form · son 6
01Maçlar
6
11 puan
02Goller
14
2.3 / maç
03Gol yememe
1
9 yenilen
04Ort. puan
6.78
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#7
2.33
Beklenen Gol (xG)
#8
1.38
Toplam Şut
#2
19.33
İsabetli Şut
#12
5.50
Büyük Fırsatlar
#11
2.00
Topa Sahiplik
#4
60.3%
Pas İsabeti %
#12
84.2%
İsabetli Paslar
#11
320.83
Kilit Paslar
#4
12.33
Toplam Ortalar
#6
19.83
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#8
0.78
Müdahaleler
#20
8.83
Top Kesme
#22
3.50
Engellenen Şutlar
#2
6.33
Kazanılan İkili Mücadele
#17
35.67
Başarılı Çalımlar
#15
5.17
Yapılan Fauller
#27
12.50
Köşe Vuruşları
#4
7.50
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.33
Beklenen Gol (xG)1.38
Toplam Şut19.33
İsabetli Şut5.50
Büyük Fırsatlar2.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler2.00
Kilit Paslar12.33
Toplam Ortalar19.83
İsabetli Paslar320.83
Büyük Fırsatlar2.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler8.83
Top Kesme3.50
Engellenen Şutlar6.33
Kazanılan İkili Mücadele35.67
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %59
Final sıralaması
/ 36
Puan
11/ 18
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.78
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD +5
Atılan
14
Yenilen
9
maç başına 2.3 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne6 maç
3
2
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
13asist
Gol ısı haritası
Dinamo Zagreb ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 4
3
1-15
2
16-30
2
31-45
1
46-60
1
61-75
4
76-90
1
90+

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın