
Concarneau
Kulüp profili
2023/2024 · Ligue 2Kuruluş1911
Ülke
France
StadyumStade Guy Piriou
Kapasite6,500
Teknik DirektörStéphane Moulin
TurnuvaLigue 2
Son form · son 6
01Maçlar
38
38 puan · 19.
02Goller
39
1.0 / maç
03Gol yememe
10
57 yenilen
04Ort. puan
6.10
ligde 19.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.03
#16
Toplam Şut10.61
#15
İsabetli Şut4.03
#11
Topa Sahiplik53.5%
#4
Pas İsabeti %84.0%
#4
İsabetli Paslar425.87
#4
Kilit Paslar7.13
#16
Toplam Ortalar17.87
#13
Müdahaleler16.32
#17
Top Kesme9.26
#18
Engellenen Şutlar2.84
#11
Kazanılan İkili Mücadele52.29
#13
Başarılı Çalımlar8.84
#8
Yapılan Fauller11.18
#2
Köşe Vuruşları4.08
#15
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.03
Toplam Şut10.61
İsabetli Şut4.03
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.58
Kilit Paslar7.13
Toplam Ortalar17.87
İsabetli Paslar425.87
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.32
Top Kesme9.26
Engellenen Şutlar2.84
İsabetli Kafa Vuruşları12.11
Kazanılan İkili Mücadele52.29
Sezon özeti
2023/2024 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
19./ 20
Puan
38/ 114
Kazanma oranı
26%
Ort. puan
6.10
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 10H 20H 29H 38
GollerGD -18
Atılan
39
Yenilen
57
maç başına 1.0 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne38 maç
10
8
20
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
10gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Concarneau ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
31-15′
616-30′
631-45′
446-60′
761-75′
1476-90′