
Como
Kulüp profili
2026/2027 · Serie AKuruluş1907
Ülke
Italy
StadyumStadio Giuseppe Sinigaglia
Kapasite12,064
Teknik DirektörCesc Fàbregas
TurnuvaSerie A
Son form · son 3
01Maçlar
3
7 puan · 2.
02Goller
7
2.3 / maç
03Gol yememe
0
3 yenilen
04Ort. puan
6.92
ligde 2.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller2.33
#3
Beklenen Gol (xG)1.66
#6
Toplam Şut20.33
#4
İsabetli Şut7.00
#3
Büyük Fırsatlar2.33
#10
Topa Sahiplik59.7%
#4
Pas İsabeti %90.2%
#2
İsabetli Paslar544.33
#2
Kilit Paslar16.00
#4
Toplam Ortalar17.67
#5
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.52
#12
Müdahaleler16.67
#7
Top Kesme8.67
#7
Engellenen Şutlar5.67
#1
Kazanılan İkili Mücadele42.67
#10
Başarılı Çalımlar7.33
#10
Yapılan Fauller7.33
#3
Köşe Vuruşları7.00
#2
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.33
Beklenen Gol (xG)1.66
Toplam Şut20.33
İsabetli Şut7.00
Büyük Fırsatlar2.33
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.67
Kilit Paslar16.00
Toplam Ortalar17.67
İsabetli Paslar544.33
Büyük Fırsatlar2.33
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.67
Top Kesme8.67
Engellenen Şutlar5.67
İsabetli Kafa Vuruşları8.00
Kazanılan İkili Mücadele42.67
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
2./ 20
Puan
7/ 9
Kazanma oranı
67%
Ort. puan
6.92
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 3H 3
GollerGD +4
Atılan
7
Yenilen
3
maç başına 2.3 atılanmaç başına 1.0 yenilen
Karne3 maç
2
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
5asist
Gol ısı haritası
Como ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
316-30′
231-45′
146-60′
176-90′