
Clermont
Kulüp profili
2026/2027 · Ligue 2Kuruluş1990
Ülke
France
StadyumStade Gabriel Montpied
Kapasite11,980
Teknik DirektörAntoine Conte
TurnuvaLigue 2
Son form · son 5
01Maçlar
5
4 puan · 14.
02Goller
3
0.6 / maç
03Gol yememe
2
5 yenilen
04Ort. puan
6.75
ligde 14.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.60
#16
Toplam Şut7.80
#17
İsabetli Şut1.80
#18
Büyük Fırsatlar1.20
#16
Topa Sahiplik49.2%
#11
Pas İsabeti %84.9%
#3
İsabetli Paslar390.00
#7
Kilit Paslar5.20
#17
Toplam Ortalar15.00
#13
Müdahaleler15.80
#10
Top Kesme7.80
#16
Engellenen Şutlar2.40
#14
Kazanılan İkili Mücadele46.40
#15
Başarılı Çalımlar6.80
#8
Yapılan Fauller13.20
#6
Köşe Vuruşları5.20
#6
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.60
Toplam Şut7.80
İsabetli Şut1.80
Büyük Fırsatlar1.20
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.60
Kilit Paslar5.20
Toplam Ortalar15.00
İsabetli Paslar390.00
Büyük Fırsatlar1.20
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.80
Top Kesme7.80
Engellenen Şutlar2.40
Kazanılan İkili Mücadele46.40
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
14./ 18
Puan
4/ 15
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.75
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD -2
Atılan
3
Yenilen
5
maç başına 0.6 atılanmaç başına 1.0 yenilen
Karne5 maç
4
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Clermont ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
161-75′
276-90′