
Châteauroux
Kulüp profili
2020/2021 · Ligue 2Kuruluş1883
Ülke
France
StadyumStade Gaston Petit
Kapasite17,072
TurnuvaLigue 2
Son form · son 6
01Maçlar
38
23 puan · 20.
02Goller
32
0.8 / maç
03Gol yememe
6
58 yenilen
04Ort. puan
3.92
ligde 20.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.84
#19
Toplam Şut11.37
#6
İsabetli Şut3.61
#11
Topa Sahiplik50.5%
#10
Pas İsabeti %80.0%
#6
İsabetli Paslar349.84
#5
Kilit Paslar8.16
#7
Toplam Ortalar19.26
#6
Müdahaleler13.42
#20
Top Kesme12.76
#9
Engellenen Şutlar2.47
#11
Kazanılan İkili Mücadele53.29
#10
Başarılı Çalımlar9.97
#4
Yapılan Fauller16.18
#17
Köşe Vuruşları4.53
#8
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.84
Toplam Şut11.37
İsabetli Şut3.61
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar8.16
Toplam Ortalar19.26
İsabetli Paslar349.84
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler13.42
Top Kesme12.76
Engellenen Şutlar2.47
Kazanılan İkili Mücadele53.29
Sezon özeti
2020/2021 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
20./ 20
Puan
23/ 114
Kazanma oranı
11%
Ort. puan
3.92
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 10H 20H 29H 38
GollerGD -26
Atılan
32
Yenilen
58
maç başına 0.8 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne38 maç
4
11
23
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
6gol yemedi
0asist
Gol ısı haritası
Châteauroux ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
41-15′
316-30′
631-45′
346-60′
661-75′
1176-90′