
Chambly
Kulüp profili
2020/2021 · Ligue 2Kuruluş1989
Ülke
France
StadyumStade des Marais
Kapasite3,012
TurnuvaLigue 2
Son form · son 6
01Maçlar
38
38 puan · 19.
02Goller
41
1.1 / maç
03Gol yememe
6
64 yenilen
04Ort. puan
5.60
ligde 19.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.08
#11
Toplam Şut8.66
#20
İsabetli Şut3.05
#20
Topa Sahiplik43.2%
#20
Pas İsabeti %71.6%
#20
İsabetli Paslar243.47
#20
Kilit Paslar6.24
#20
Toplam Ortalar15.18
#19
Müdahaleler16.76
#1
Top Kesme13.79
#3
Engellenen Şutlar2.00
#17
Kazanılan İkili Mücadele56.53
#4
Başarılı Çalımlar7.26
#18
Yapılan Fauller15.79
#14
Köşe Vuruşları2.95
#19
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.08
Toplam Şut8.66
İsabetli Şut3.05
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.61
Kilit Paslar6.24
Toplam Ortalar15.18
İsabetli Paslar243.47
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.76
Top Kesme13.79
Engellenen Şutlar2.00
Kazanılan İkili Mücadele56.53
Sezon özeti
2020/2021 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
19./ 20
Puan
38/ 114
Kazanma oranı
24%
Ort. puan
5.60
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 10H 20H 29H 38
GollerGD -23
Atılan
41
Yenilen
64
maç başına 1.1 atılanmaç başına 1.7 yenilen
Karne38 maç
9
11
18
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
6gol yemedi
0asist
Gol ısı haritası
Chambly ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
61-15′
616-30′
531-45′
946-60′
861-75′
776-90′