statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Ligue 2
Kuruluş1898
ÜlkeFrance
StadyumStade de la Libération
Kapasite15,204
Teknik DirektörFabien Dagneaux
TurnuvaLigue 2
Son form · son 5
01Maçlar
5
4 puan · 12.
02Goller
2
0.4 / maç
03Gol yememe
2
3 yenilen
04Ort. puan
6.50
ligde 12.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#17
0.40
Toplam Şut
#13
12.40
İsabetli Şut
#7
4.80
Büyük Fırsatlar
#14
1.40
Topa Sahiplik
#16
42.6%
Pas İsabeti %
#18
73.9%
İsabetli Paslar
#18
271.80
Kilit Paslar
#13
8.20
Toplam Ortalar
#11
15.60
Müdahaleler
#4
17.80
Top Kesme
#7
10.20
Engellenen Şutlar
#14
2.40
Kazanılan İkili Mücadele
#4
53.40
Başarılı Çalımlar
#13
5.80
Yapılan Fauller
#17
16.20
Köşe Vuruşları
#14
3.80
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.40
Toplam Şut12.40
İsabetli Şut4.80
Büyük Fırsatlar1.40
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.20
Kilit Paslar8.20
Toplam Ortalar15.60
İsabetli Paslar271.80
Büyük Fırsatlar1.40
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler17.80
Top Kesme10.20
Engellenen Şutlar2.40
Kazanılan İkili Mücadele53.40
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %71
Final sıralaması
12./ 18
Puan
4/ 15
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.50
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD -1
Atılan
2
Yenilen
3
maç başına 0.4 atılanmaç başına 0.6 yenilen
Karne5 maç
4
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
1asist
Gol ısı haritası
Boulogne ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 31-45′ · 1
1
31-45
1
46-60

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın