statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Beitar Jerusalem

Beitar Jerusalem

Kuruluş 1936·IsraelIsrael·Europa Conference LeagueEuropa Conference League
Kulüp profili
2026/2027 · Europa Conference League Qualifying
Kuruluş1936
ÜlkeIsrael
StadyumTeddy Stadium
Kapasite32,000
Teknik DirektörAlmog Cohen
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 4
01Maçlar
4
6 puan
02Goller
6
1.5 / maç
03Gol yememe
1
6 yenilen
04Ort. puan
6.58
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#49
1.50
Beklenen Gol (xG)
#19
1.66
Toplam Şut
#14
18.50
İsabetli Şut
#15
7.00
Büyük Fırsatlar
#27
1.50
Topa Sahiplik
#5
65.5%
Pas İsabeti %
#21
85.6%
İsabetli Paslar
#25
309.75
Kilit Paslar
#32
6.75
Toplam Ortalar
#38
9.00
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#48
1.62
Müdahaleler
#32
10.50
Top Kesme
#24
7.00
Engellenen Şutlar
#31
3.50
Kazanılan İkili Mücadele
#33
33.25
Başarılı Çalımlar
#21
6.25
Yapılan Fauller
#142
18.50
Köşe Vuruşları
#33
6.00
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.50
Beklenen Gol (xG)1.66
Toplam Şut18.50
İsabetli Şut7.00
Büyük Fırsatlar1.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar6.75
Toplam Ortalar9.00
İsabetli Paslar309.75
Büyük Fırsatlar1.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler10.50
Top Kesme7.00
Engellenen Şutlar3.50
Kazanılan İkili Mücadele33.25
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %59
Final sıralaması
Puan
6/ 12
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.58
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +0
Atılan
6
Yenilen
6
maç başına 1.5 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne4 maç
2
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Beitar Jerusalem ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 31-45′ · 2
1
16-30
2
31-45
1
46-60
2
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın