statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Europa Conference League Qualifying
Kuruluş1973
ÜlkeBelarus
StadyumBorisov Arena
Kapasite17,600
Teknik DirektörVitali Rogozhkin
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 4
01Maçlar
4
3 puan
02Goller
2
0.5 / maç
03Gol yememe
1
6 yenilen
04Ort. puan
6.11
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#115
0.50
Beklenen Gol (xG)
#62
0.16
Toplam Şut
#116
7.50
İsabetli Şut
#134
2.00
Büyük Fırsatlar
#56
0.25
Topa Sahiplik
#112
42.5%
Pas İsabeti %
#37
81.8%
İsabetli Paslar
#38
160.00
Kilit Paslar
#56
2.00
Toplam Ortalar
#59
2.25
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#30
1.10
Müdahaleler
#39
8.50
Top Kesme
#46
3.75
Engellenen Şutlar
#139
0.50
Kazanılan İkili Mücadele
#41
21.75
Başarılı Çalımlar
#49
2.25
Yapılan Fauller
#66
12.50
Köşe Vuruşları
#131
2.50
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.50
Beklenen Gol (xG)0.16
Toplam Şut7.50
İsabetli Şut2.00
Büyük Fırsatlar0.25
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar2.00
Toplam Ortalar2.25
İsabetli Paslar160.00
Büyük Fırsatlar0.25
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler8.50
Top Kesme3.75
Engellenen Şutlar0.50
Kazanılan İkili Mücadele21.75
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %58
Final sıralaması
Puan
3/ 12
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.11
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -4
Atılan
2
Yenilen
6
maç başına 0.5 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne4 maç
3
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
BATE ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 16-30′ · 1
1
16-30
1
61-75

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın