
Villarreal
Kulüp profili
2026/2027 · La LigaKuruluş1923
Ülke
Spain
StadyumEstadio de la Cerámica
Kapasite23,500
Teknik DirektörIñigo Pérez
TurnuvaLa Liga
Son form · son 3
01Maçlar
3
2 puan · 15.
02Goller
4
1.3 / maç
03Gol yememe
0
5 yenilen
04Ort. puan
6.87
ligde 15.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.33
#10
Beklenen Gol (xG)2.05
#3
Toplam Şut14.67
#5
İsabetli Şut6.33
#3
Büyük Fırsatlar2.67
#4
Topa Sahiplik61.0%
#2
Pas İsabeti %88.9%
#3
İsabetli Paslar498.67
#3
Kilit Paslar10.67
#6
Toplam Ortalar15.00
#13
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.34
#8
Müdahaleler17.67
#10
Top Kesme9.00
#6
Engellenen Şutlar4.00
#5
Kazanılan İkili Mücadele52.00
#6
Başarılı Çalımlar12.33
#3
Yapılan Fauller11.67
#9
Köşe Vuruşları7.33
#3
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.33
Beklenen Gol (xG)2.05
Toplam Şut14.67
İsabetli Şut6.33
Büyük Fırsatlar2.67
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.67
Kilit Paslar10.67
Toplam Ortalar15.00
İsabetli Paslar498.67
Büyük Fırsatlar2.67
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler17.67
Top Kesme9.00
Engellenen Şutlar4.00
İsabetli Kafa Vuruşları8.67
Kazanılan İkili Mücadele52.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
15./ 20
Puan
2/ 9
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.87
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 3H 3
GollerGD -1
Atılan
4
Yenilen
5
maç başına 1.3 atılanmaç başına 1.7 yenilen
Karne3 maç
2
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Villarreal ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
231-45′
161-75′
176-90′