
Slavia Praha
Kulüp profili
2026/2027 · Chance LigaKuruluş1892
Ülke
Czech Republic
StadyumFortuna Arena
Kapasite19,370
Teknik DirektörJindřich Trpišovský
TurnuvaChance Liga
Son form · son 6
01Maçlar
6
14 puan · 1.
02Goller
17
2.8 / maç
03Gol yememe
2
5 yenilen
04Ort. puan
6.86
ligde 1.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller2.83
#1
Toplam Şut17.67
#1
İsabetli Şut6.00
#2
Büyük Fırsatlar5.17
#1
Topa Sahiplik54.0%
#5
Pas İsabeti %77.9%
#9
İsabetli Paslar288.00
#9
Kilit Paslar13.50
#1
Toplam Ortalar19.67
#8
Müdahaleler15.50
#5
Top Kesme8.50
#4
Engellenen Şutlar4.83
#1
Kazanılan İkili Mücadele54.50
#2
Başarılı Çalımlar7.67
#4
Yapılan Fauller16.00
#14
Köşe Vuruşları5.33
#5
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.83
Toplam Şut17.67
İsabetli Şut6.00
Büyük Fırsatlar5.17
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.83
Kilit Paslar13.50
Toplam Ortalar19.67
İsabetli Paslar288.00
Büyük Fırsatlar5.17
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.50
Top Kesme8.50
Engellenen Şutlar4.83
Kazanılan İkili Mücadele54.50
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
1./ 17
Puan
14/ 18
Kazanma oranı
67%
Ort. puan
6.86
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD +12
Atılan
17
Yenilen
5
maç başına 2.8 atılanmaç başına 0.8 yenilen
Karne6 maç
4
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
12asist
Gol ısı haritası
Slavia Praha ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
51-15′
216-30′
331-45′
246-60′
261-75′
376-90′