statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Ligue 2
Kuruluş1920
ÜlkeFrance
StadyumStade Geoffroy-Guichard
Kapasite41,965
Teknik DirektörIan Cathro
TurnuvaLigue 2
Son form · son 4
01Maçlar
4
12 puan · 1.
02Goller
13
3.3 / maç
03Gol yememe
2
3 yenilen
04Ort. puan
7.19
ligde 1.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#1
3.25
Toplam Şut
#1
17.75
İsabetli Şut
#1
8.25
Büyük Fırsatlar
#1
4.50
Topa Sahiplik
#4
56.0%
Pas İsabeti %
#1
88.9%
İsabetli Paslar
#1
488.25
Kilit Paslar
#1
11.75
Toplam Ortalar
#15
14.50
Müdahaleler
#5
17.50
Top Kesme
#13
9.00
Engellenen Şutlar
#11
2.75
Kazanılan İkili Mücadele
#12
48.25
Başarılı Çalımlar
#17
5.00
Yapılan Fauller
#8
13.25
Köşe Vuruşları
#11
4.25
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller3.25
Toplam Şut17.75
İsabetli Şut8.25
Büyük Fırsatlar4.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler2.50
Kilit Paslar11.75
Toplam Ortalar14.50
İsabetli Paslar488.25
Büyük Fırsatlar4.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler17.50
Top Kesme9.00
Engellenen Şutlar2.75
Kazanılan İkili Mücadele48.25
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %66
Final sıralaması
1./ 18
Puan
12/ 12
Kazanma oranı
100%
Ort. puan
7.19
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +10
Atılan
13
Yenilen
3
maç başına 3.3 atılanmaç başına 0.8 yenilen
Karne4 maç
4
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
10asist
Gol ısı haritası
Saint-Étienne ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 16-30′ · 5
1
1-15
5
16-30
2
31-45
1
46-60
2
61-75
2
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın