
Puskás
Kulüp profili
2025/2026 · Europa Conference League QualifyingKuruluş2007
Ülke
Hungary
StadyumPuskás Akadémia Pancho Aréna
Kapasite3,816
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 2
01Maçlar
2
0 puan
02Goller
2
1.0 / maç
03Gol yememe
0
5 yenilen
04Ort. puan
–
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.00
#90
Beklenen Gol (xG)0.79
#35
Toplam Şut6.50
#131
İsabetli Şut2.50
#121
Büyük Fırsatlar0.50
#42
Topa Sahiplik54.5%
#42
Pas İsabeti %80.5%
#106
İsabetli Paslar330.50
#18
Kilit Paslar4.50
#36
Toplam Ortalar11.00
#26
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.96
#49
Müdahaleler19.00
#6
Top Kesme10.50
#7
Engellenen Şutlar1.50
#97
Kazanılan İkili Mücadele53.50
#3
Başarılı Çalımlar2.50
#47
Yapılan Fauller13.50
#98
Köşe Vuruşları3.00
#122
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Beklenen Gol (xG)0.79
Toplam Şut6.50
İsabetli Şut2.50
Büyük Fırsatlar0.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar4.50
Toplam Ortalar11.00
İsabetli Paslar330.50
Büyük Fırsatlar0.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler19.00
Top Kesme10.50
Engellenen Şutlar1.50
Kazanılan İkili Mücadele53.50
Sezon özeti
2025/2026 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
–/ 36
Puan
0/ 6
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
–
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 2H 2
GollerGD -3
Atılan
2
Yenilen
5
maç başına 1.0 atılanmaç başına 2.5 yenilen
Karne2 maç
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
1asist
Gol ısı haritası
Puskás ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
276-90′