
Partizan
Kulüp profili
2026/2027 · Europa Conference League QualifyingKuruluş1945
Ülke
Serbia
StadyumStadion Partizana
Kapasite32,170
Teknik DirektörSaša Ilić
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 6
01Maçlar
6
15 puan
02Goller
13
2.2 / maç
03Gol yememe
3
5 yenilen
04Ort. puan
6.61
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller2.17
#22
Beklenen Gol (xG)0.54
#44
Toplam Şut10.17
#79
İsabetli Şut4.17
#74
Büyük Fırsatlar0.67
#43
Topa Sahiplik51.2%
#63
Pas İsabeti %80.1%
#45
İsabetli Paslar102.50
#51
Kilit Paslar3.67
#43
Toplam Ortalar5.17
#47
Beklenen Yenilen Gol (xGA)0.34
#9
Müdahaleler6.50
#43
Top Kesme4.17
#42
Engellenen Şutlar2.50
#68
Kazanılan İkili Mücadele18.00
#48
Başarılı Çalımlar2.00
#51
Yapılan Fauller11.67
#54
Köşe Vuruşları5.00
#60
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.17
Beklenen Gol (xG)0.54
Toplam Şut10.17
İsabetli Şut4.17
Büyük Fırsatlar0.67
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.83
Kilit Paslar3.67
Toplam Ortalar5.17
İsabetli Paslar102.50
Büyük Fırsatlar0.67
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler6.50
Top Kesme4.17
Engellenen Şutlar2.50
Kazanılan İkili Mücadele18.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
–
Puan
15/ 18
Kazanma oranı
83%
Ort. puan
6.61
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD +8
Atılan
13
Yenilen
5
maç başına 2.2 atılanmaç başına 0.8 yenilen
Karne6 maç
5
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
11asist
Gol ısı haritası
Partizan ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
116-30′
231-45′
346-60′
261-75′
476-90′