
Paksi SE
Kulüp profili
2026/2027 · Europa Conference League QualifyingKuruluş1952
Ülke
Hungary
StadyumPaksi FC Stadion
Kapasite6,150
Teknik DirektörGyörgy Bognár
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 2
01Maçlar
2
1 puan
02Goller
3
1.5 / maç
03Gol yememe
0
4 yenilen
04Ort. puan
–
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.50
#49
Beklenen Gol (xG)0.93
#33
Toplam Şut11.50
#52
İsabetli Şut3.00
#109
Büyük Fırsatlar0.50
#45
Topa Sahiplik35.0%
#146
Pas İsabeti %66.1%
#62
İsabetli Paslar203.00
#33
Kilit Paslar9.50
#21
Toplam Ortalar22.00
#11
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.82
#54
Müdahaleler24.00
#1
Top Kesme10.00
#9
Engellenen Şutlar3.00
#49
Kazanılan İkili Mücadele62.00
#3
Başarılı Çalımlar6.00
#22
Yapılan Fauller14.00
#97
Köşe Vuruşları5.00
#60
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.50
Beklenen Gol (xG)0.93
Toplam Şut11.50
İsabetli Şut3.00
Büyük Fırsatlar0.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar9.50
Toplam Ortalar22.00
İsabetli Paslar203.00
Büyük Fırsatlar0.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler24.00
Top Kesme10.00
Engellenen Şutlar3.00
Kazanılan İkili Mücadele62.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
–
Puan
1/ 6
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
–
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 2H 2
GollerGD -1
Atılan
3
Yenilen
4
maç başına 1.5 atılanmaç başına 2.0 yenilen
Karne2 maç
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Paksi SE ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
231-45′
146-60′
161-75′