
Nürnberg
Kulüp profili
2026/2027 · 2. BundesligaKuruluş1900
Ülke
Germany
StadyumMax-Morlock-Stadion
Kapasite50,000
Teknik DirektörMiroslav Klose
Turnuva2. Bundesliga
Son form · son 3
01Maçlar
3
9 puan · 1.
02Goller
11
3.7 / maç
03Gol yememe
1
3 yenilen
04Ort. puan
7.11
ligde 1.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller3.67
#1
Beklenen Gol (xG)1.64
#10
Toplam Şut14.67
#10
İsabetli Şut7.33
#3
Büyük Fırsatlar4.00
#2
Topa Sahiplik55.0%
#6
Pas İsabeti %85.4%
#2
İsabetli Paslar394.67
#6
Kilit Paslar10.00
#11
Toplam Ortalar10.67
#18
Beklenen Yenilen Gol (xGA)2.02
#15
Müdahaleler14.67
#12
Top Kesme6.00
#16
Engellenen Şutlar3.33
#15
Kazanılan İkili Mücadele46.67
#12
Başarılı Çalımlar10.00
#4
Yapılan Fauller10.00
#3
Köşe Vuruşları3.67
#16
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller3.67
Beklenen Gol (xG)1.64
Toplam Şut14.67
İsabetli Şut7.33
Büyük Fırsatlar4.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler2.00
Kilit Paslar10.00
Toplam Ortalar10.67
İsabetli Paslar394.67
Büyük Fırsatlar4.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.67
Top Kesme6.00
Engellenen Şutlar3.33
İsabetli Kafa Vuruşları11.33
Kazanılan İkili Mücadele46.67
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
1./ 18
Puan
9/ 9
Kazanma oranı
100%
Ort. puan
7.11
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 3H 3
GollerGD +8
Atılan
11
Yenilen
3
maç başına 3.7 atılanmaç başına 1.0 yenilen
Karne3 maç
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
9asist
Gol ısı haritası
Nürnberg ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
21-15′
216-30′
331-45′
146-60′
361-75′