statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Hapoel Tel Aviv

Hapoel Tel Aviv

Kuruluş 1926·IsraelIsrael·Europa Conference LeagueEuropa Conference League
Kulüp profili
2026/2027 · Europa Conference League Qualifying
Kuruluş1926
ÜlkeIsrael
StadyumHaMoshava Stadium
Kapasite11,500
Teknik DirektörElyaniv Barda
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 6
01Maçlar
6
8 puan
02Goller
7
1.2 / maç
03Gol yememe
3
5 yenilen
04Ort. puan
6.11
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#78
1.17
Beklenen Gol (xG)
#58
0.25
Toplam Şut
#108
8.00
İsabetli Şut
#69
4.33
Büyük Fırsatlar
#61
0.17
Topa Sahiplik
#123
41.2%
Pas İsabeti %
#16
86.6%
İsabetli Paslar
#49
129.00
Kilit Paslar
#53
2.33
Toplam Ortalar
#49
4.83
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#7
0.34
Müdahaleler
#49
5.83
Top Kesme
#60
1.50
Engellenen Şutlar
#66
2.67
Kazanılan İkili Mücadele
#52
16.33
Başarılı Çalımlar
#34
3.67
Yapılan Fauller
#125
16.33
Köşe Vuruşları
#115
3.33
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.17
Beklenen Gol (xG)0.25
Toplam Şut8.00
İsabetli Şut4.33
Büyük Fırsatlar0.17
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.67
Kilit Paslar2.33
Toplam Ortalar4.83
İsabetli Paslar129.00
Büyük Fırsatlar0.17
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler5.83
Top Kesme1.50
Engellenen Şutlar2.67
Kazanılan İkili Mücadele16.33
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %71
Final sıralaması
Puan
8/ 18
Kazanma oranı
33%
Ort. puan
6.11
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD +2
Atılan
7
Yenilen
5
maç başına 1.2 atılanmaç başına 0.8 yenilen
Karne6 maç
2
2
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
Hapoel Tel Aviv ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 16-30′ · 3
1
1-15
3
16-30
1
31-45
1
46-60
1
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın