statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · 2. Bundesliga
Kuruluş1895
ÜlkeGermany
StadyumEintracht-Stadion
Kapasite23,325
Teknik DirektörL. Kornetka
Turnuva2. Bundesliga
Son form · son 3
01Maçlar
3
3 puan · 11.
02Goller
9
3.0 / maç
03Gol yememe
0
7 yenilen
04Ort. puan
6.99
ligde 11.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#4
3.00
Beklenen Gol (xG)
#3
2.22
Toplam Şut
#4
19.33
İsabetli Şut
#1
8.33
Büyük Fırsatlar
#1
5.00
Topa Sahiplik
#9
51.3%
Pas İsabeti %
#7
82.7%
İsabetli Paslar
#8
374.00
Kilit Paslar
#3
13.67
Toplam Ortalar
#17
14.00
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#17
2.29
Müdahaleler
#9
15.67
Top Kesme
#15
7.00
Engellenen Şutlar
#13
3.67
Kazanılan İkili Mücadele
#7
52.33
Başarılı Çalımlar
#1
11.33
Yapılan Fauller
#1
9.67
Köşe Vuruşları
#11
5.00
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller3.00
Beklenen Gol (xG)2.22
Toplam Şut19.33
İsabetli Şut8.33
Büyük Fırsatlar5.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.67
Kilit Paslar13.67
Toplam Ortalar14.00
İsabetli Paslar374.00
Büyük Fırsatlar5.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.67
Top Kesme7.00
Engellenen Şutlar3.67
İsabetli Kafa Vuruşları12.33
Kazanılan İkili Mücadele52.33
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %63
Final sıralaması
11./ 18
Puan
3/ 9
Kazanma oranı
33%
Ort. puan
6.99
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 3H 3
GollerGD +2
Atılan
9
Yenilen
7
maç başına 3.0 atılanmaç başına 2.3 yenilen
Karne3 maç
1
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
7asist
Gol ısı haritası
Eintracht Braunschweig ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 1-15′ · 2
2
1-15
2
16-30
2
31-45
2
46-60
1
61-75
1
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın