
Celtic
Kulüp profili
2026/2027 · Champions League QualifyingKuruluş1888
Ülke
Scotland
StadyumCeltic Park
Kapasite60,411
Teknik DirektörMartin O'Neill
TurnuvaChampions League Qualifying
Son form · son 2
01Maçlar
2
3 puan
02Goller
4
2.0 / maç
03Gol yememe
1
5 yenilen
04Ort. puan
–
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller2.00
#10
Beklenen Gol (xG)0.86
#18
Toplam Şut12.50
#17
İsabetli Şut5.00
#18
Büyük Fırsatlar1.00
#19
Topa Sahiplik58.0%
#6
Pas İsabeti %86.4%
#6
İsabetli Paslar564.50
#1
Kilit Paslar9.00
#11
Toplam Ortalar18.00
#7
Beklenen Yenilen Gol (xGA)2.99
#26
Müdahaleler16.00
#10
Top Kesme7.50
#12
Engellenen Şutlar3.50
#11
Kazanılan İkili Mücadele59.00
#5
Başarılı Çalımlar9.50
#3
Yapılan Fauller10.00
#8
Köşe Vuruşları6.50
#8
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.00
Beklenen Gol (xG)0.86
Toplam Şut12.50
İsabetli Şut5.00
Büyük Fırsatlar1.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar9.00
Toplam Ortalar18.00
İsabetli Paslar564.50
Büyük Fırsatlar1.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.00
Top Kesme7.50
Engellenen Şutlar3.50
Kazanılan İkili Mücadele59.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
–/ 36
Puan
3/ 6
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
–
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 2H 2
GollerGD -1
Atılan
4
Yenilen
5
maç başına 2.0 atılanmaç başına 2.5 yenilen
Karne2 maç
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Celtic ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
216-30′
131-45′
161-75′