
Brentford
Kulüp profili
2026/2027 · Premier LeagueKuruluş1889
Ülke
England
StadyumGtech Community Stadium
Kapasite17,250
Teknik DirektörKeith Andrews
TurnuvaPremier League
Son form · son 2
01Maçlar
2
4 puan · 5.
02Goller
4
2.0 / maç
03Gol yememe
1
1 yenilen
04Ort. puan
–
ligde 5.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller2.00
#5
Beklenen Gol (xG)2.88
#2
Toplam Şut24.00
#2
İsabetli Şut6.50
#3
Büyük Fırsatlar4.00
#5
Topa Sahiplik46.5%
#10
Pas İsabeti %80.1%
#15
İsabetli Paslar314.50
#12
Kilit Paslar18.00
#2
Toplam Ortalar25.50
#4
Beklenen Yenilen Gol (xGA)0.85
#3
Müdahaleler19.00
#3
Top Kesme13.00
#1
Engellenen Şutlar9.00
#3
Kazanılan İkili Mücadele57.00
#3
Başarılı Çalımlar8.00
#8
Yapılan Fauller15.00
#20
Köşe Vuruşları6.50
#3
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.00
Beklenen Gol (xG)2.88
Toplam Şut24.00
İsabetli Şut6.50
Büyük Fırsatlar4.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar18.00
Toplam Ortalar25.50
İsabetli Paslar314.50
Büyük Fırsatlar4.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler19.00
Top Kesme13.00
Engellenen Şutlar9.00
İsabetli Kafa Vuruşları20.50
Kazanılan İkili Mücadele57.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
5./ 20
Puan
4/ 6
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
–
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 2H 2
GollerGD +3
Atılan
4
Yenilen
1
maç başına 2.0 atılanmaç başına 0.5 yenilen
Karne2 maç
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Brentford ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
231-45′
146-60′